No items in cart

صنعت نفت در فناوری بیم جلوتر از ساختمان است

Written by مدیرارشد. Posted in اخبار

مسلم شیخ‌ خوشکار:

 
صنعت نفت در فناوری بیم جلوتر از ساختمان است
 
مسلم شیخ‌خوشکار دانشجوی دکترای مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه علم و صنعت است. وی از جمله اعضای گروه تحقیق و توسعه فناوریهای نوین ساخت دانشگاه است که زیر نظر دکتر مصطفی خانزادی تدوین آیین‌نامه فناوری بیم (BIM) را برای سازمان برنامه و بودجه کشور برعهده گرفته‌اند. خوشکار پژوهش بر روی فناوری بیم را دوران کارشناسی ارشد آغاز کرد و پایان‌نامه خود را در همین زمینه برگزید.
او پژوهش‌های خود را در دوره دکترای دانشگاه علم و صنعت نیز ادامه داد و امروز یکی از کارشناسان فناوری بیم کشور به شمار می‌رود.

مصاحبه با دکتر مصطفی خانزادی در خصوص BIM در ایران

Written by مدیرارشد. Posted in اخبار

دکتر مصطفی خانزادی:

بگذارید سازمان برنامه و بودجه کار خود را بکند
 
به گفته دکتر مصطفی خانزادی اولین سازمانی که در کشور به لزوم پیاده‌سازی فناوری بیم تأکید کرد و برنامه‌ای پژوهشی را با این هدف تدوین نمود سازمان برنامه و بودجه کشور بوده است. سابقه دانشگاه علم و صنعت و در مهندسی و مدیریت ساخت موجب شد کار تدوین آیین‌نامه فناوری مدلسازی اطلاعات ساختمان برعهده گروه دکتر خانزادی در دانشگاه علم و صنعت ایران گذاشته شد. در ادامه مصاحبه اختصاصی رسانه تخصصی بیمانا را با ایشان مطالعه می‌کنید

عضویت شرکت "بنا یار مهراز ایرانیان" در پارک علم و فناوری استان قم

Written by مدیرارشد. Posted in اخبار

"اطلاعیه مهم"

هئیت مدیره شرکت فناورانه "بنا یار مهراز ایرانیان" و گروه راهکارهای هوشمند BIM ایران،  با افتخار اعلام میدارد که پس از طی مراحل علمی و اداری فرآیند جذب در پارک علم و فناوری استان قم ، این شرکت به عنوان یکی از معدود شرکت های فناورانه عضو پارک های علم و فناوری سراسر کشور و با رویکرد ارائه خدمات مبتنی بر BIM در صنعت ساخت و ساز کشور فعالیت خود را در مرکز رشد پارک علم و فناوری استان قم از مرداد ماه سال 1397 آغاز نمود .

تدوین آئین نامه اجرایی BIM با همکاری دانشگاه علم و صنعت

Written by مدیرارشد. Posted in اخبار

تدوین آئین نامه اجرایی BIM با همکاری دانشگاه علم و صنعت
 
معاون نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تدوین آئین نامه اجرایی BIM با همکاری دانشگاه علم و صنعت خبر داد.
 
 

تماس با ما

راه های ارتباطی با گروه Iran Intelligent BIM solutions (بنا یار مهراز ایرانیان)

با ما در تماس باشید